Poziom ograniczenia masy składowanych odpadów ulegających biodegradacji

Poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji osiągnięty przez Gminę Sanok w roku 2016,

obliczony zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 25 maja 2012r w sprawie poziomów ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazanych do składowania oraz sposobu obliczania poziomu ograniczenia masy tych odpadów:

Dopuszczalny poziom na rok 2016 wynosił 45%.  Poziom został osiągnięty.

Poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji osiągnięty przez Gminę Sanok w roku 2015,

Dopuszczalny poziom na rok 2015 wynosił 50%.  Poziom został osiągnięty.

Poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji osiągnięty przez Gminę Sanok w roku 2014,

Dopuszczalny poziom na rok 2014 wynosił 50%.  Poziom został osiągnięty.

Poziom ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji osiągnięty przez Gminę Sanok w roku 2013,

Dopuszczalny  poziom na rok 2013 wynosił 50%.  Poziom został osiągnięty.