Modele usi exterior din lemn stratificat

Cu un design Inspirat DIN tradiţiile franceză şi germană, uşile de Exterior din lemn stratificat produse de Mobistar vor da o Notă, casei dumneavoastră, sugerând rafinitate şi eleganţă. -Seriile „franța” 1K și 2k – uşi de Exterior din lemn stratificat insuffler DIN tradiţia franceză, Într-un singur Canat sau în Două canate; Dimensiuni: Gama de USI de extérieur din lemn pe care v-o Punem la dispozitie se prezinta în dimensiêt STAS pentru USA de renforcer în Casa în Cota Gol de perete de 1000/2100mm Dar PE comanda se pot confection în orice dimensiuni, Într-un Canat sau în doua canaturi , Cu UNU sau doua adausuri laterale, Cu sau fara supralumina. Constructie: USI de extérieur executate din lemn de Esenta tare (stejar, frasin) triplu-stratificat, în Profile cu grosime de 68mm, Cu Miez de tari îmbinat în dinti PE contra-Fibra, pentru a Rupe tensiine interna a lemnului de Esenta tare, pentru a-l dons la diferente mari de temperatura si umiditate si a conferi o rezistenta sporita la torsionare lonjeroanelor laterale Dar Si elementelor intermediare Care formeaza modelul usii. IZOLARE: Izolarea TERMICA si fonica pentru aceste USI de extérieur din lemn este asigurata de calitatile intrinsèquement SECI ALE lemnului Care la o grosime de 68mm este un excellent agent naturel de izolare. ETANSEITATE: Etanseitatea usilor de extérieur este asigurata de cele doua garnituri de etansare de CEA mai buna calitate care sunt montate PE canturile usilor si de sistemul de feronerie care este spécial conceput pentru a asigura o închidere etansa. FINISARE: toata tâmplaria acestor USI de Exterior comercializata de Noi este impreata cu solutii (Grund, Bait, Lac) pe baza de APA da la SIKENNS-Olanda, unul dintre liderii Mondiali în domeniul protectiei lemnului cu experienta de sute de Ani. Feronerie: feroneria usilor este asigurata de Firma Roto-Germania, Special conceputa pentru USI de exterieur, Cu sistem de închidere multipunct, Butuc excentrique furnizat de Firma Kale si manér Hope-Germania. USI Exterior lemn stratificat pentru institutii si spatii comerciale USI EXTERIOARE DIN LEMN STRATIFICAT HOLZE USI EXTERIOARE DIN LEMN STRATIFICAT HOLZE USI exterioare din lemn stratificat de stejar USI exterioare din lemn stratificat de meranti USI exterioare din lemn stratificat de Eucalipt USI exterioare din lemn stratificat de molid USI exterioare din lemn stratificat de pin USI exterioare din lemn stratificat de frasin USI exterioare din lemn stratificat de TEI USI extérieur lemn stratificat cu BOLTA si Ornamente Uşile de Exterior din lemn stratificat de la Mobistar sunt gândite şi proiectate să satisfacă toate aceste cerinţe.